Friendship Machinery Co., Ltd

Spawanie i cięcie, jakość jest naszym dążeniem do wiecznego motywu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Friendship Machinery Co., Ltd

Friendship Machinery Co., Ltd

1 2 3
Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd
Factory Showing Engineers' Office Sales Department

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : FSM
Ilość pracowników : 100~150
pc Export : 40% - 50%
Firma Friendship Machinery jest światowym liderem w dziedzinie automatycznych zgrzewarek do konstrukcji stalowych i rurociągów przemysłowych, dostarczając szeroką gamę urządzeń do różnych zastosowań projektowych.

Z roku na rok automatyczne systemy spawalnicze firmy Friendship Machinery są projektowane, testowane, używane i stale ulepszane w każdym środowisku. Nasi klienci korzystają z wiodących w branży wskaźników napraw, które stale się poprawiają: od mniej niż 5% w 2001 r. Do mniej niż 2% w 2012 r.

Historia wydajności naszej specjalnie zaprojektowanej i wyprodukowanej automatycznej zgrzewarki jest podstawą reputacji firmy Friendship Machinery. Sprawdzona zdolność każdego zestawu to powód, dla którego klienci wielokrotnie wracają do nas w poszukiwaniu nowych aplikacji, projektów i maszyn, ponieważ ich produkty zmieniają się i rozszerzają. Jesteśmy dumni z tego faktu.

Nasze główne produkty: linia do spawania wiązką H & I, linia do spawania wiązką T, linia belki skrzynkowej, linia do cięcia wielogłowicowego CNC, maszyna do montażu belek, sprzęt do prostowania, linia do spawania rur stalowych, śrutownica, sprzęt do cięcia płomieniem / plazmą CNC, spawanie wspomagające maszyny włącznie Manipulator spawalniczy, pozycjoner spawalniczy, rolka obrotowa (rotator spawalniczy), linia do produkcji paneli ściennych membranowych, które są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu, takich jak lotnictwo, petrochemia, hutnictwo, przemysł stoczniowy, sprzęt chemiczny, naczynia ciśnieniowe kotłów, konstrukcje stalowe itp.

Od lat dziewięćdziesiątych rozkwitł rynek budownictwa konstrukcji stalowych. Dzięki szybkiemu rozwojowi, bardzo krótkiemu okresowi budowy i pięknemu wyglądowi zewnętrznemu, a także rozsądnej cenie zajął rynek budowlany. Inwestujemy więcej w rozwijanie maszyn do formowania rolkowego, takich jak maszyny do dachów i paneli metalowych, maszyny do płatwi C & Z w płytach gipsowo-kartonowych Maszyny do formowania wgłębnego, maszyny do produkcji metalowych blatów, maszyny do formowania łuków bez dźwigarów i kolumn, maszyny do formowania szyn ochronnych, maszyny do formowania rur typu "downspout". na.

Witamy w Friendship Machinery

Szczegóły kontaktu
Friendship Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Lu Wen

Tel: 0086-18068353295

Faks: 86-510-82234203

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas