Friendship Machinery Co., Ltd

  • Chiny Friendship Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Friendship Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Friendship Machinery Co., Ltd profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Sprzedawca
marki FSM
Ilość pracowników 100~150
pc Export 40% - 50%

Wprowadzenie

Firma Friendship Machinery jest światowym liderem w dziedzinie automatycznych zgrzewarek do konstrukcji stalowych i rurociągów przemysłowych, dostarczając szeroką gamę urządzeń do różnych zastosowań projektowych.

Z roku na rok automatyczne systemy spawalnicze firmy Friendship Machinery są projektowane, testowane, używane i stale ulepszane w każdym środowisku. Nasi klienci korzystają z wiodących w branży wskaźników napraw, które stale się poprawiają: od mniej niż 5% w 2001 r. Do mniej niż 2% w 2012 r.

Historia wydajności naszej specjalnie zaprojektowanej i wyprodukowanej automatycznej zgrzewarki jest podstawą reputacji firmy Friendship Machinery. Sprawdzona zdolność każdego zestawu to powód, dla którego klienci wielokrotnie wracają do nas w poszukiwaniu nowych aplikacji, projektów i maszyn, ponieważ ich produkty zmieniają się i rozszerzają. Jesteśmy dumni z tego faktu.

Nasze główne produkty: linia do spawania wiązką H & I, linia do spawania wiązką T, linia belki skrzynkowej, linia do cięcia wielogłowicowego CNC, maszyna do montażu belek, sprzęt do prostowania, linia do spawania rur stalowych, śrutownica, sprzęt do cięcia płomieniem / plazmą CNC, spawanie wspomagające maszyny włącznie Manipulator spawalniczy, pozycjoner spawalniczy, rolka obrotowa (rotator spawalniczy), linia do produkcji paneli ściennych membranowych, które są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu, takich jak lotnictwo, petrochemia, hutnictwo, przemysł stoczniowy, sprzęt chemiczny, naczynia ciśnieniowe kotłów, konstrukcje stalowe itp.

Od lat dziewięćdziesiątych rozkwitł rynek budownictwa konstrukcji stalowych. Dzięki szybkiemu rozwojowi, bardzo krótkiemu okresowi budowy i pięknemu wyglądowi zewnętrznemu, a także rozsądnej cenie zajął rynek budowlany. Inwestujemy więcej w rozwijanie maszyn do formowania rolkowego, takich jak maszyny do dachów i paneli metalowych, maszyny do płatwi C & Z w płytach gipsowo-kartonowych Maszyny do formowania wgłębnego, maszyny do produkcji metalowych blatów, maszyny do formowania łuków bez dźwigarów i kolumn, maszyny do formowania szyn ochronnych, maszyny do formowania rur typu "downspout". na.

Witamy w Friendship Machinery

Historia

Nasza firma Friendship Machinery została założona w 2001 roku, od 13 lat, przywiązuje dużą wagę do wprowadzenia utalentowanej osoby i podniesienia, postępu uwagi w zakresie technologii i rozwoju produktu, zarządzania naukowego uwagi i budowy kultury przedsiębiorstwa, uzyskane, były stale szybkie , rozwój zdrowia.

Istniejące nieruchomości wrodzone 1,8 miliona, powierzchnia 7000 metrów kwadratowych, personel ponad 100 osób, inżynierowie i technicy ponad 30, główny produkt obejmuje: sprzęt konstrukcji stalowej, sterowanie numeryczne wyciąć sprzęt, spawanie strój, rzuca pigułka, aby wyeliminować sprzęt rdzy, sprzęt do wytwarzania wież wiatrowych, linię do produkcji wstępnej do produkcji kabli i tak dalej. But produktu zdobywa najwyższą nagrodę krajową, najlepiej sprzedający się kraj, ponad 20 prowincji, miasto, sprzedaje rynki Azji Południowo-Wschodniej, Europy i Ameryki, a więc w ponad 30 krajach. Produkuje, sprzedaje, przewagę nad ogólnym celem od wielu lat nieustannie jest awangardą kolegów z pracy. Jest w zawodzie mechaników spawalniczych w gospodarstwach domowych jako jedyna standardowa jednostka recepturowania produktów i przejmuje inicjatywę u krajowego partnera poprzez uwierzytelnianie systemu jakości ISO9000 i uwierzytelnianie CE.

Usługa

Przyjaźń Maszyny do produkcji konstrukcji stalowych, zarówno automat spawalniczy do belek H lub belek skrzynkowych dla budownictwa, jak i do szeregu kolumn i belek spawalniczych, w tym: spawanie konwencjonalnych lub samopoziomujących rotatorów, manipulatory spawalnicze i pozycjonery, podłużne lub okrągłe spawarki spawalnicze i stoły obrotowe do spawania.

Reprezentujemy również wiodącego chińskiego producenta wysokiej jakości / wysoce precyzyjnego sprzętu do pozycjonowania i manipulacji oraz specjalnych urządzeń automatyzujących dla przemysłu ciśnieniowego i energetyki konwencjonalnej, sprzętu do rur olejowych, naczep samochodowych lub wywrotek, cystern samochodowych, produkcji wież wiatrowych i specjalnych maszyny budowlane i tak dalej.

Wytworzono ciężkie rotatory o pojemności do 500 ton, a manipulatory kolumnowe i wysięgnika o wielkości do 8000 mm * 8000 mm zostały dostarczone z pełnymi sterownikami PLC firmy Siemens.

Nic nie jest za małe ani za duże - Możemy zapewnić fachową poradę i rozwiązać problemy spawalnicze zarówno pod względem obsługi, jak i oczywiście pełnej automatyzacji.

Nasz zespół

Nasz zespół zarządzania badaniami przez grupę profesjonalnych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży konstrukcji stalowych konstrukcji maszyn, w obszarze produkcji krajowej doszliśmy do bogatego doświadczenia praktycznego, aby zapewnić klientom maszyny o wysokiej jakości. Firma Friendship Machinery zatrudnia ponad 100 wykwalifikowanych pracowników i 30 inżynierów.

Praca zespołowa to dla nas wszystko!

Zostaw wiadomość