Friendship Machinery Co., Ltd

Spawanie i cięcie, jakość jest naszym dążeniem do wiecznego motywu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Friendship Machinery Co., Ltd Wycieczka po fabryce

1 2 3 4 5
Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd

 • Linia produkcyjna
  Firma Friendship Machinery nieustannie dostarcza najbardziej wartościowe rozwiązania automatycznego spawania i cięcia na całym świecie. Nasze nowoczesne zakłady produkcyjne wykorzystują najnowocześniejsze maszyny produkcyjne, w tym plazmową / płomieniową, automatyczną kolumnę spawalniczą i wysięgnik, śrutownicę, linię produkcyjną wiązki H. Dbamy o środowisko podczas projektowania fabrycznego.

  Linia produkcyjna H Beam

 • OEM / ODM
  Nasze główne produkty: linia do produkcji wiązek H, linia do spawania wiązką T, linia belki skrzynkowej, linia do cięcia wielogłowicowego CNC, maszyna do montażu belek, sprzęt do prostowania, linia do spawania rur stalowych, śrutownica, sprzęt do cięcia płomieniem / plazmą CNC, spawanie wspomagające maszyny włącznie

  Odnośnie do manipulatora spawalniczego, pozycjonera spawalniczego, wałka do spawania spawalniczego, rotatora spawalniczego, które są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu, takich jak budowa statków, zbiorniki ciśnieniowe kotłów, konstrukcja konstrukcji stalowych itp. Jesteśmy już producentem OEM bardzo znanej firmy z Kanady i USA, zazwyczaj wyprodukował te maszyny zgodnie z ich rysunkami i standardem, większość z nich jest dostarczana do Europ, Ameryki Północnej, Australii, Kanady, niektórych krajów rozwiniętych.

  Eksportowane do Europ

  Konwencjonalny rotator spawalniczy

  Jeśli używałeś już produktów tej firmy, na pewno rozpoznasz ich nazwę, tak, ich nazwa firmy to E *** z Europ, jesteśmy teraz jedynym producentem OEM w Chinach.

 • R & D
  Stosujemy sprawdzone doświadczenia i innowacyjne rozwiązania dla naszych produktów i usług. Zdobyliśmy dobrą reputację dzięki naszym ogromnym wysiłkom i strategicznej regulacji zgodnie z wymaganiami klientów w czasie rzeczywistym ze względu na automatyczną spawarkę.

  Od lat dziewięćdziesiątych rozkwitł rynek budownictwa konstrukcji stalowych. Dzięki szybkiemu rozwojowi, bardzo krótkiemu okresowi budowy i pięknemu wyglądowi zewnętrznemu, a także rozsądnej cenie zajął rynek budowlany. Inwestujemy więcej w rozwijanie maszyn do formowania rolkowego, takich jak maszyny do dachów i paneli metalowych, maszyny do płatwi C & Z do płyt gipsowo-kartonowych Maszyny do formowania stud-track, maszyny do produkcji metalowych blatów, maszyny do formowania łuków bez kolumn i kolumn, maszyny do formowania szyn ochronnych, maszyny do formowania rur typu "downspout". na.

Szczegóły kontaktu
Friendship Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Lu Wen

Tel: 0086-18068353295

Faks: 86-510-82234203

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas