Obrotowy pozycjoner spawalniczy i spawanie Gramofon / automatyczny manipulator spawalniczy

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa Friendship Machinery
Orzecznictwo CE, ISO
Numer modelu Seria WP
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Cena USD11,000 for 6tons loading capacity
Szczegóły pakowania Pakiet Standard
Czas dostawy 30 dni roboczych po zaliczce
Możliwość Supply 30 zestawów miesięcznie
Szczegóły Produktu
High Light

weld manipulator

,

column and boom welding manipulators

Zostaw wiadomość
opis produktu

Obrotowy pozycjoner spawalniczy i spawanie Gramofon / automatyczny manipulator spawalniczy

1. Dane techniczne


● Maksymalna ładowność: 6000 kg
● Prędkość obrotowa stołu: 0,05-0,5 obr./min
● Moc obrotowa stołu roboczego: 2,2 kW
● Średnica stołu roboczego: Φ1500mm
● Kąt nachylenia stołu: 0-120 °
● Prędkość pochylania stołu: 0.14 rpm
● Możliwość pochylania stołu: 3kw
● Maksymalna odległość mimośrodu środka ciężkości: 200 mm
● Maksymalna wysokość środka ciężkości: 300 mm
● Maksymalna średnica obrotu przy przechylaniu 90 °: Φ2500 mm
● Wymiary L * W * H: 2200 * 1500 * 1450 mm
● Waga: 3,7 tony

Struktura pokazano


Ta maszyna jest rodzajem naszego zaawansowanego sprzętu do pozycjonowania spawalniczego, który jest badany i produkowany z wykorzystaniem krajowego i międzynarodowego zaawansowanego sprzętu pozycjonującego.

Stół roboczy jest przechylany przez silnik, dokładne i niezawodne pozycjonowanie. Dzięki temu obrabiany przedmiot jest idealnie ustawiony do spawania. Stół roboczy przyjmuje prędkość konwersji prądu przemiennego AC, a więc duży zakres zmiennej prędkości i wysokiej precyzji, spawanie przy wymaganej prędkości. Odpowiednio to urządzenie ma zalety zwartej konstrukcji, małej kubatury, pięknego kształtu, lekkości, wygodnej obsługi i tak dalej. Maszyna może obsługiwać wszelkiego rodzaju spawanie automatyczne lub spawanie ręczne, poprawiając jakość spawania, zmniejszając pracę spawania i poprawiając wydajność.

2. Charakterystyka struktury


● Główne urządzenie pozycjonera obejmuje ramę maszyny, ruch przechylania, ruch obrotowy, przewodzenie urządzenia elektrycznego i skrzynki sterowniczej,


● Konstrukcja maszyny przyjmuje stalowe spawanie i stalowe spawanie w jednym korpusie, jest fundamentem urządzenia, wszystkie zgrzeiny zgrzewają zginać zgodnie z jedną klasą intensywności.


● Organizacja ruchu przechyłu ma za zadanie zaadoptować silnik do napędzania ślimaka i poprowadzić koło ślimakowe, które jest zamocowane na uchylnym korpusie, cała struktura przechylna działa poprzez koło ślimakowe, aby wykonać ruch.

● Stół roboczy może się przechylać lub zatrzymywać w dowolnej pozycji w zakresie 0-120 stopni. Silnik napędowy z funkcją hamowania, kąt przechyłu w pozycji górnej ma wyłącznik krańcowy. Przekładnia ślimakowa i ślimakowa ma mechanizm samohamujący, więc stół roboczy nie przechyla się pod własnym obciążeniem znamionowym


● Organizacja obrotu znajduje się na pochyłym korpusie, stół roboczy może obracać się wzdłuż swojej płaszczyzny w nieskończoność, Funkcje takie jak FWD, REV, mogą być realizowane za pomocą przełącznika na tablicy sterowniczej. Transmisja rotacji stołu roboczego: silnik prądu przemiennego - reduktor ślimakowy - stół roboczy itp. Jego ruch jest przenoszony przez te przekładnie i przeprowadzać prace spawalnicze. Silnik przyjmuje sterowanie prędkością konwersji częstotliwości.


● Uwaga: zespół kół ślimakowych i ślimakowych posiada mechanizm samoblokujący, gdy nachylenie stołu roboczego, odległość ekscentryczności nie jest większy niż podany zakres, lub powstanie stół roboczy uruchamiany przez siebie.

● Zachowanie urządzenia elektrycznego przymocować pod stołem roboczym, w tym karbonowe ramię i wirnik, a miękki kabel połączyć z końcem podstawy w celu przeprowadzenia w środku. Urządzenie przewodzące bezpieczne i przewodzące prąd elektryczny może osiągać 1000A.


● Elektryczny układ sterujący składa się z płytki sterującej i zdalnego sterowania Częściową przestrzeń wewnątrz ramy przyjmuje się jako tablicę sterującą, z elementami instalacyjnymi sterującymi silnikiem WŁ / WYŁ i falownikiem. Za pomocą którego można kontrolować FWD, REV, TILT UP, TILT DOWN i prędkość obrotową stołu roboczego.

Obsługuj pudełko i panel


Automatyczny pozycjoner spawalniczy / stół do spawania może być stosowany przy spawaniu automatycznym lub spawaniu ręcznym, takim jak zgrzewanie rurowe, zgrzewanie rur, oś, taca i bęben, może być szeroko stosowany w sprzęcie ciśnieniowych, metalurgii, energii elektrycznej, maszynach chemicznych przemysł itp